ציוד מטבח תעשייתי | תנורים

עודכן ב: 1 אוג 2019


השוק בישראל מציע מגוון רחב של תנורים למטבח התעשייתי , התנורים האיכותיים ביותר בשוק כיום הם תוצרת גרמניה. כל מוצר מיובא מחויב לעבור אישור של מכון התקנים הישראלי ולכן מומלץ לפנות ליבואן מורשה. כאן תמצאו סקירה קצרה של התנורים המומלצים לשימוש במטבח התעשייתי,

המלצתי מבוססת על ניסיון של למעלה מ-10 שנים באפיון ציוד למטבחי חימום/בישול/ייצור ועוד ...

תנורים 

Rational AG  -  התנורים של חברת


Rational AG תנורים

Rational AG תנורים

Rational AG חברה מאד פופולרית בישראל המספקת תנורים לצורכי בישול ולצורכי אפייה, ישנם מגוון פתרונות בישול מתנורים קטנים למסעדות ועד תנורים עם עגלות המכילות עד 40 מגשי גסטרונום 2/1 - ניתן לשלב את מערכת הבקרה המתקדמת המאפשרת בישול של מספר מוצרי מזון בו זמנית לדוגמא בישול של עופות תפוחי אדמה ובגטים בעצם ניתן לבשל ארוחה שלמה בתנור אחד בבת אחת.


סרטון קצר שמדגים את התפוקה הגבוהה של התנורים עם מרחק מינימלי בין מוצרי המזון

MKN  -  התנורים של חברת 


MKN תנורים

MKN תנורים

 MKN Gmbh חברה פחות ידוע בשוק הישראלי שמייצרת תנורים ברמה גבוהה מאד, התנורים בדרך כלל יקרים יותר אבל איכות החומרים של המערכות הפנימיות כולל הדודים ומערכות הבקרה האלקטרוניות גבוהה יותר ולכן התנורים הללו דורשים פחות תחזוקה ופועלים לאורך שנים ללא תקלות.


 סרטון קצר שמדגים את מערכת זיהוי כמויות אוטומטי

 Convotherm  -  התנורים של חברת


Conotherm תנורים

Convotherm תנורים

Convotherm

הייחודיות של התנורים הללו מבוססת על ציר הדלת שמאפשרת בעזרת מסילה לפתוח את הדלת ולהחביא אותה על דופן התנור, אופציה שימושית ביותר למטבחים בהם התפוקה גבוהה אך יש מחסור במקום לעבודה - כמו כן הסתרת הדלת בזמן שהתנור פתוח מורידה את האפשרות שהמפעיל יבוא במגע עם הזכוכית החמה של פנים הדלת.


 סרטון קצר שמדגים את הפיצ'רים של התנורים 

הערה : לכל התנורים שהוזכרו בפוסט יש פחות או יותר את אותם הפונקציות - מערכות בקרה אלקטרוניות או דיגיטליות עם מסכי מגע, אפשרות לתכנת את התנור עם כרטיס USB או דרך אפליקציה יעודית, מערכת ניקויי עצמי ועוד ... לדעתי שלושת החברות המוזכרות הם בעלות המוניטין ואיכות המוצר הגבוהות ביותר בישראל שמשווקות בצורה רחבה ולכן קיימות המון חברות שיווק ותחזוקה דבר שמקל על הלקוח ומבטיח מחיר תחרותי  הן באספקת התנור והן במחירי התחזוקה הע